Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Циркулярна пила

Циркулярна пила - це потужний пристрій, спеціально призначена для розпилювання багатьох кубометрів дощок, бруса, гіпсокартону, ламінату, м'якого металу і т.п. Такий пристрій буде незамінний в тому випадку, коли ведеться масштабне будівництво своїми руками, наприклад присадибних споруд.

Занурення в розрізаний матеріал. Дуже потрібна функція при різанні цільних плит. Диск пилки з такою функцією здатний зміщуватися у вертикальній площині, тому різання можна почати не з краю, а відразу з середини плити. Пили з регулюванням швидкості більш універсальні. 


Регулювання швидкості обертання диска. Ця функція циркулярної пили може реалізовуватися механічним або електронним способом. Для забезпечення рівних зрізів без задирок на різних матеріалах потрібна різна швидкість різання. 


  Плавний пуск диска циркулярної пили підвищує безпеку і акуратність роботи, так як усувається динамічний ривок при включенні пилки. Швидке гальмування диска циркулярної пили підвищує рівень безпеки. Також для більш комфортної роботи використовується вбудована підсвітка і лазерний покажчик для виконання точних різів.

   На закінчення незайвим буде нагадати просте правило вибору складних і небезпечних в роботі електромеханічних інструментів. Економія на якості виробу при покупці ручної циркулярної пили буде не доречна. Краще придбати циркулярну пилку від відомого виробника, з гарантією безпеки та надійності, ніж купити «дешеве невідомо що».