Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Дизельні обігрівачі ТМ «Vitals»

ТМ «Vitals» розробила нову серію дизельних обігрівачів закритого нагріву, що складається з чотирьох моделей - DHC-201, DHC-301, DHC-501 і DHC-801. 

Дизельні обігрівачі закритого нагріву подають в приміщення теплий і чисте повітря, а відпрацьовані гази виводяться при цьому назовні приміщення.

Нові моделі здатні функціонувати в автономному режимі - коли повітря в приміщенні нагріється до заданої терморегулятором температури, обігрівач припинить роботу. Після того, як температура повітря в приміщенні знизиться, обігрівач знову включиться без стороннього втручання. Для точного відображення поточної і бажаної температури в приміщенні конструкцією моделей Vitals DHC-301, DHC-501 і DHC-801 передбачені відповідні електронні дисплеї.

Обігрівачі Vitals DHC-201, DHC-301, DHC-501 і DHC-801, завдяки високій продуктивності роботи та створенню великого потоку теплого повітря, здатні нагріти велике приміщення протягом короткого проміжку часу. При цьому дані пристрої дуже економічні в роботі. За рахунок ємного паливного бака обігрівачі в змозі забезпечити безперервний нагрів приміщення без додаткової дозаправки. Залежно від навколишніх умов і конкретно взятої моделі можна забезпечити обігрів приміщення протягом 24 годин.