Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Генератори TM Vitals

Генератори ТМ «Vitals» поєднують в собі оптимальне співвідношення ціни та якості. Дані виріби є джерелом виробництва електроенергії, та займають гідну нішу на ринку силових пристроїв. 

ТМ «Vitals» включає агрегати з бензиновим, дизельним двигуном, а також генератори з комбінованим живленням. Модельний ряд мініелектростанцій з комбінованим живленням двигуна включає вироби, які в якості палива для роботи двигуна крім бензину використовують зріджений газ пропан-бутан (серія bg), або природний газ метан (серія bng). Асортиментний ряд генераторів ТМ «Vitals» підрозділяється на дві серії: побутова серія - для використання в побуті (ERS), і серія Master - для використання як у побуті, так і на невеликому виробництві (EST). 

Потужність двигунів на генераторах, в межах від 6,5 до 52,4 к.с. Всі двигуни мають високу якість виконання і надійність в процесі експлуатації, а також великий ресурс роботи. Альтернатори, якими комплектуються силові агрегати, здатні виробляти змінний струм в межах від 2,5 до 20 кВт. Обмотки ротора і статора альтернують на всіх моделях виготовлені з 100% міді. Мідний дріт забезпечує максимальну надійність і витримує більш високу робочу температуру.