Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Генератори газ/бензин ТМ «Vitals»

Генератори газ/бензин Vitals поділяються на дві серії. Побутова серія, яка стане ідеальним варіантом для використання в побуті. Та серія «Master», яку можна використовувати як в побуті, так і на невеликому виробництві.

На генераторах встановлені двигуни потужністью від 6.5 до 15 к.с. Для живлення двигуна, крім бензину, може використовуватися зріджений газ пропан-бутан (модифікація bg), або природний газ метан (модифікація bng). Всі двигуни надійні в роботі і мають великий ресурс експлуатації.

Альтернатори здатні виробляти змінний струм в діапазоні від 2,5 до 6,5 кВт. Що характерно, обмотки ротора і статора альтернують виготовлені з 100% міді. Таким чином, забезпечена максимальна надійність експлуатації.

Абсолютно всі генератори оснащені сучасним автоматичним регулятором напруги, що забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні допустимих навантажень, що гарантує роботу засобів зв'язку.

Для зручності транспортування деякі генератори забезпечені транспортувальними колесами і рукояткою.

Мініелектростанції мають високу якість виконання, відмінну продуктивністю, і стануть гарним альтернативним рішенням при забезпечення споживачів електроенергією.