Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Гідравлічний прес

Гідравлічний прес - це зручне і перевірене обладнання для автосервісу. Принцип роботи досить простий, що гарантує довговічність і надійність функціонування. Якщо вам потрібно недороге, але постійно працююче, то гідравлічний прес для автосервісу - буде найбільш раціональним рішенням.

В основі конструкції знаходиться кілька елементів - циліндри і поршень. Суть роботи полягає в прикладанні більшого і меншого зусилля. «Робочим двигуном» преса, тією рушійною силою, яка дозволяє використовувати його в якості механізму для правки виробів, є рідина. Зазвичай це масло, але може бути і вода, і будь-яка інша підходяща рідину. 

Преси використовуються в різних сферах, в залежності від цього розрізняються їх технічні характеристики і функціональні можливості. З допомогою гідравлічного преса можна виконувати тільки «автомайстерні» роботи, наприклад: пресувати обойми підшипників, витягувати сайлент-блоки з важелів, видавлювати вали з шківа і т.д. Однак його застосування небажано в суміжних сферах - спресувати макулатуру, зробити штамповані вироби - все це неможливо або нерентабельно виконувати за допомогою преса для автосервісу. 

Види гідравлічних пресів:
• річний настільний підходить для роботи з елементами пресової посадки (зубчастих коліс, шківів, шестерень, підшипників)
• річний підлоговий - з його допомогою найпростіше здійснювати «підлогові» роботи - ремонт підвіски, КПП, двигуна машини
За типом управління:
• з ножним приводом
• з ручним управлінням

Для того щоб забезпечити безперебійну роботу обладнання, важливо вибрати його правильно. При покупці переконайтеся в тому, що:
1. Рамна конструкція виготовлена з товстої листової сталі. Якщо сталь буде прогинатися, то це значно знизить поріг максимального навантаження. Через неякісний матеріал, каркас може повести «гвинтом». Деякі преси мають сталеву поперечну розпірку, яка запобігає деформування обладнання при великих навантаженнях.
2. Гідравлічна система передбачає регулювання зусилля. В ідеалі кожен прес для автосервісу оснащують подібним механізмом управління.
3. Прес з автоматичним поверненням поршня дозволить скоротити фізичні зусилля майстра.
4. Обладнання з манометром - пристрій покаже яке зусилля прикладається в даний момент.
5. Прес з регулюванням висоти робочої зони. Від висоти робочої області залежить можливість роботи з деталями і вузлами тих чи інших розмірів.