Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Леса строительные

Будівельні риштування  - це допоміжна споруда для розстановки робочих по периметру об'єкта при виконанні на будівельних, реставраційних або монтажних робіт. Будівельні риштування можуть застосовуватися як всередині будівель, так і зовні. Збираються риштуванняпоелементно, з металевих і дерев'яних елементів.

Рамні риштування:

Будівельні риштуваннярамного типу призначаються для монтажних і будівельних робіт найрізноманітнішої складності: при оздоблювальних, скляних, кладок роботах і в багатьох інших. Конструкція в рамних риштуваннях складається з металевого багатоярусного каркаса, який у свою чергу складається з вертикальних рам, які з'єднані діагональними і горизонтальними зв'язками, які кріпляться на рамах завдяки так званих "прапорцевим" замків. Практично всі складові частини виготовлені із сталевого профілю. Настил в рамних риштуваннях виготовляється з дерева. До переваг рамних риштувань варто віднести невелику вагу і досить просту систему монтажу.

Клино-хомутові будівельні риштування:

Клино-хомутові будівельні риштування є досить простою конструкцією. До складу цього типу риштувань  входять горизонтальні і діагональні елементи, вертикалі і настили. Вертикальні і горизонтальні елементи є трубою але, у вертикальних встановлені круглі фланці з отворами, а у горизонтальних, приварені утримувачі з боків. Риштування даного типу є дуже надійними і терпимими до навантажень. Такі риштування здатні витримати, робітників, матеріали з інструментами! Мають високу швидкість монтажу. До плюсів можна віднести можливість монтажу на об'єкті будь-якої складності і з будь геометрією.