Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Металошукачі

Металошукач являє собою прилад, який допомагає виявити металеві предмети, непомітні або приховані від очей.

Відмінності металошукачів 

Найважливіший  параметр металошукача, що визначає рівень обраного детектора металу - глибина визначення. Але при це істотний вплив на характеристику грають відразу кілька умов. Це розмір металевого предмета, матеріал його виготовлення і, звичайно ж, грунт, у якому відбувається пошук. Крім цього, перед тим, як купити металошукач, необхідно  зажити  на частоту «виїздів» на пошуки, місцевість, визначення бажаних знахідок. 

Більш високу чутливість металошукач завжди дає на слабких і пухких грунтах, а також ґрунтах, з найменшою насиченістю мінералів. Для таких грунтів підійде бюджетний металошукач, адже саме на цих грунтах проникаюча здатність електромагнітного поля нічим не обмежується. 

Якщо ж у планах професійне заняття розкопками, з виїздом по всій країні, різній місцевості, можливістю якісного виявлення необхідних покладів в скелястих, кам'яних грунтах, то купувати металошукач рекомендується більш чутливий, з максимальною глибиною виявлення. 

Характеристики металошукачів 

Як вже було сказано, глибина виявлення для предметів різного розміру - різна. В основному класифікують їх по розмірності, на металеві вироби невеликого розміру, такі як монета. І якщо чутливість виявлення монети приладом становить 0,4 - 0,5м, то такий металошукач вже заслуговує на увагу навіть у професійних шукачів скарбів. Для великих предметів це відстань значно збільшується і ж складає порядком 1,5 - 2,0 метрів і глибше. 

Похвалитися таким ступенем виявлення можуть професійні моделі металошукачів. Зокрема, їх широке розповсюдження виправдано і там, де вже пройшло чимало людей, де кожна дрібниця вимагає особливого участі, залучення якісного пристрою. У місцях неходжених, пошук можна проводити простішим металошукачем, ціна якого нижче, але разом з тим, він дає пристойний результат. Більшість професіоналів мають у резерві кілька таких приладів, кожен з яких використовується на різній місцевості. 

Елітні моделі металошукачів оснащені додатковими можливостями, які попросту будуть зайвими для обивателя, який планує виїжджати на розкопки 2 або 3 рази, а самі виїзди швидше хобі, то переплачувати за наворочений металошукач не варто. 

Таким чином обрати металошукач може кожен бажаючий, виходячи з особистих інтересів, фінансової можливості, потреби і цілі. 

Придбати металошукач у інтернет магазині www.instrument.in.ua