Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Пневматичний дриль

Пневматичний дриль - інструмент, який призначений для свердління отворів в різних матеріалах: дереві, металі, бетоні. Дриль пневматичний приводиться в дію силою стисненого повітря, що надходить від компресора.

Пневматичний дриль стійкий до впливу зовнішнього середовища. Так, він може працювати в умовах підвищеної вологості, на відміну від електричного аналога. Пневматичні дрилі розраховані на підвищені навантаження, є більш зносостійкими і довговічними. Ще одна важлива перевага пневмодрилі - відсутність електричного двигуна. Це обумовлює їх компактність та легкість.  

Розрізняють дрилі пневматичні: прямі і кутові. Прямі моделі виконані у формі пістолета, зручно лягають в руку, в більшості своїй, мають функцію реверсу. Ряд моделей оснащується ще і боковою рукояткою для максимально зручного хвата. Використовуються як у побуті, так і на виробництві.  

Кутові пневматичні дрилі орієнтовані переважно на професійне використання (при виготовленні меблів, у будівництві). Мають Г-подібну форму, що забезпечує можливість свердління у важкодоступних місцях.  

Пневмодрилі можуть оснащуватися патронами 2 типів: швидкозатискним і ключовим. Швидкозатискний патрон забезпечує можливість заміни оснащення без застосування додаткових пристосувань. Ключовий патрон є більш надійним при високих оборотах і великих навантаженнях, але вимагає використання ключа.