Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Порошковий дріт

Порошковий дріт - це трубчастий дріт, заповнений флюсом та металевим порошком. Порошковий дріт використовується в процесі MIG/MAG зварювання.

Порошковий дріт виготовляється зі стрічки шляхом холодного формування в U-образній формі з подальшим наповненням флюсом або металевим порошком. Потім дріт розтягується до потрібного діаметра за допомогою екструдера. 

Види порошкового дроту:
Порошковий дріт класифікується за основним призначенням, способу застосовуваного захисту, можливості зварювання в різних просторових положеннях, механічними властивостями. Розрізняють дріт загального та спеціального призначення. До дроту спеціального призначення відноситься дріт для зварювання з примусовим формуванням шва, підводного зварювання, зварювання арматури, автоматичного зварювання з примусовим формуванням. 

Вимоги до порошкового дроту: 
Порошковий дріт повинен відповідати наступним вимогам: дуга легко збуджуватися і стабільно горіти; дріт плавитися рівномірно і без надмірного розбризкування; шлак що утворюєтся при вплавленні повинен рівномірно покривати поверхню шва і легко відділятися після охолодження; зварювальний шов повинен бути добре сформований і не мати дефектів - пористості, тріщин. Ці вимоги характеризують зварювально-технологічні властивості зварювальних матеріалів. Рівень зварювально-технологічних властивостей визначає можливість застосування порошкового дроту тієї чи іншої марки для зварювання конструкції або виробу в конкретній обстановці. Зварювально-технологічні властивості порошкової дроту встановлюються таким чином. Стабільність горіння дуги визначається при виконанні механізованої наплавки валика на пластину з низьковуглецевої сталі в нижньому положенні без коливань при середньому значенні струму і напруги, рекомендованого для виконання даного типорозміру шва.