Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Свердлильні верстати

Свердлильні верстати призначаються для обробки отворів у суцільному матеріалі, зенкерування, розсвердлювання і розгортання отворів, вже існуючих у заготівлі. Так само за допомогою таких верстатів здійснюють нарізування внутрішніх різьблень, вирізання дисків з листового матеріалу, і виконання подібних операцій свердлами, зенкерами, мітчиками та іншими інструментами.

Свердлильні верстати володіють такими параметрами, як найбільший діаметр свердління отвору, максимальний хід шпинделя, виліт і багато інших. 

Можна впевнено стверджувати, що незамінним і багатофункціональним інструментом у будівництві є свердлильні верстати. 

Залежно від сфери застосування свердлильний інструмент поділяється на:
1. Вертикально-свердлильні верстати. З їх допомогою здійснюється обробка отворів в деталях відносно невеликого розміру. Робота такого верстата передбачає переміщення столу разом із заготівлею.
2. Радіально-свердлильні верстати. Застосовуються для висвердлювання отворів у деталях великих розмірів. У використанні цього верстата передбачено переміщення шпиндельної бабки відносно нерухомої деталі по напрямних поворотної траверси.
3. Горизонтально-розточний верстат. Необхідний при розточуванні і свердлінні отворів, фрезеруванні і обточувані вертикальних плоских поверхонь.
4. Координатно-розточувальні верстати. Використовуються при обробці високої точності отворів.