Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Установки алмазного буріння

Установка алмазного буріння на даний момент вважається найефективнішим способом виконання отворів в бетоні , залізобетоні , камені (штучному та натуральному) , цеглі та інших матеріалах діаметром від 12 до 600 мм і глибиною до чотирьох метрів. Залежно від матеріалу і діаметра отвору , швидкість свердління становить від 1 до 5 сантиметрів на хвилину.

Головні переваги установки алмазного свердління :
  • Ідеально точні і рівні отвори які не потребують додаткової обробки .
  • Висока швидкість і продуктивність.
  • Відсутність пилу і бруду під час свердління.
  • Свердління у важкодоступних місцях.

Алмазне свердління широко застосовується при здійсненні таких видів робіт як:
  • Свердління отворів у перекриттях під труби стояків опалення , водопостачання.
  • Свердління отворів у фундаменті будівлі.
  • Свердління отворів для систем вентиляції.
  • Свердління отворів для прокладки електричних кабелів.
  • Свердління отворів для сейфів, меблів, освітлювальних приладів.

Основними елементами свердлильних установок є: двигун, станина і алмазна коронка

Алмазна коронка виготовлена з металу у вигляді циліндра з напаяними на неї алмазними сегментами. Завдяки коронкам ви зможете виконувати отвори діаметром від 12 до 600 мм і глибиною до чотирьох метрів. 

Станина служить в якості опорної стійки на якій розташований двигун, за допомогою якої свердлильна машина кріпиться до поверхні. Також існують похилі станини, які дозволяють здійснювати свердління під кутом від 45 до 90 градусів. Два найпоширеніші способи кріплення установки: анкерний та за допомогою распорної штанги. Анкерний спосіб передбачає монтаж установки до поверхні з виконанням додаткових отворів під кріплення . Розпірна штанга являє собою металевий штир , який упирається з одного боку - в підлогу , з іншого - в стелю. Даний спосіб кріплення використовується при роботі в житлових приміщеннях, так як дозволяє працювати без створення додаткових отворів. Також існують інші способи кріплення : вакуумне , наскрізне і кріплення за допомогою спеціальних платформ.

Щоб максимально зменшити пил і бруд під час експлуатації установки, передбачена додаткова оснастка. Додаткова оснащення - це електричний або водяний насос, який здійснює подачу води під час свердління , а також промисловий пилосос або водозбірне кільце яке поглинае весь пил і бруд з робочої зони.