Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Зварювальні апарати IGBT MINI ТМ Дніпро-М

Особливості зварювальних аппаратів Дніпро-М з технологією IGBT MINI

1. У зварювальних інверторах 210 та 260 mini використовуються силові елементи технології IGBT із запасом по потужності та низькими показниками втрат2. При малій вазі і габаритах вдалося зберегти заявлені характеристики зварювальних апаратів 210 та 260 mini. Це стало можливим завдяки застосуванню активних драйверів силових транзисторів та радіокомпонентів у виконанні SMD.


3. Силовий випрямлювач зварювальних інверторів виконаний із силових елементів, здатних до перевантаження «х1,5» по максимальному струму. Кількість елементів: 210 mini - 6 шт., 260 mini - 8 шт.


4. Пайка електронних компонентів друкованих плат виконана на автоматизованому електронному обладнанні, що виключає до мінімуму установку помилкового елемента.


5. Комутація силових елементів з друкованими провідниками проводиться виключно шляхом пайки, що зменшує вартість, вагу зварювального інвертора, а також покращує контактний опір з’єднань цих провідників.


6. Елементи силового трансформатора і силових провідників виконані з високоякісної електротехнічної міді.


7. Двоплатне внутрішнє компонування і високопродуктивний вентилятор забезпечують ідеальне охолодження радіаторів силових елементів.


8. Посилені зварювальні кабелі з електродотримачем та тримачем маси, які входять в комплект зварювальних апаратів 210 та 260 mini, мають велику струмопровідну площу з електродом, а тримачі маси мають змінні контактори.