Ручной и Электроинструмент
Новости Статьи Установка электростанций Алмазное сверление Алмазная резка

Зварювальні апарати IGBT ТМ Дніпро-М

Особливості зварювальних аппаратів Дніпро-М з технологією IGBT

1. У зварювальних апаратах Днiпро-М використовуються силові IGBT транзистори зі збільшеною на 30% потужністю, що сприяє підвищенню надійності апарату і збільшує його ресурс.


2. Зварювальні апарати Днiпро-М мають мережевий фільтр підвищеної ємності - 1880 мкФ (4 конденсатори), що дозволяє зварювальному апарату працювати без втрати потужності при зниженій напрузі в мережі - від 160 В.


3. У зварювальних апаратах Дніпро-М використовується реле відомого виробника - світового бренду Clion, що має контактну групу зі сплаву срібла. Гарантований ресурс - 100 тис. циклів спрацьовування. В аналогічних моделях встановлюють більш дешеві реле, ресурс яких значно нижче.


4. Силовий випрямлювач зварювальних апаратів Дніпро-М має 8 елементів (по 4 в кожній групі), що значно підвищує надійність апарату при роботі з максимальними навантаженнями на максимальному струмі.


5. При виготовленні друкованих плат зварювальних апаратів Дніпро-М використовується метод автоматизованого монтажу електронних компонентів. Пайка проводиться машиною, що виключає фактор людської помилки в монтажі і гарантує стабільну якість.


6. Силові провідники на платах зварювальних апаратів Дніпро-М посилені додатковим шаром олова, що запобігає їх виходу із ладу на максимальних навантаженнях.


7. Підключення роз’ємів зварювальних апаратів Дніпро-М посилені термоклеєм, що запобігає їх випаданню, раптовому відключенню, а також погіршенню контакту роз’єму.


8. Силові провідники зварювального ланцюга зварювальних апаратів Дніпро-М виконані з високоякісної електротехнічної міді, що зменшує втрати зварювального ланцюга внаслідок перехідних опорів.


9. Триплатне конструктивне виконання зварювальних інверторів Дніпро-М та тунельна система обдуву дозволяють найбільш ефективно охолоджувати елементи апарату, оскільки всі радіатори елементів перебувають під прямим обдувом. Це дозволяє працювати безперервно 3 години.


10. У комплект зварювальних апаратів Дніпро-М входять посилені зварювальні кабелі з електродотримачем та контактором маси: тримач електрода має велику струмопровідну площу з електродом, а контактор маси має змінні контактори.


11. Усі зварювальні апарати додатково комплектуються такими аксесуарами: маска зварювальника, щітка, додаткове скло до маски.


12. Для зручності зберігання і транспортування зварювальні апарати можуть комплектуватися пластиковим або металевим кейсом.